Czy warto wynająć samochód w stylu vintage na ślub?

Wspólne przybycie Młodej Pary pod kościół jednym samochodem stało się pewną tradycją. Aby podkreślić rangę wydarzenia oraz dla celów pamiątkowych, zazwyczaj wybierane są szczególne samochody - nowoczesne lub zabytkowe, starannie przystrojone. W niektórych przypadkach wybierane są także samochody specjalne, takie jak wozy strażackie.

Samochody retro - czy szukacie odpoczynku od otaczającej Was cyfrowej, nowoczesnej rzeczywistości? Czy z sentymentem oglądacie stare filmy, podziwiając w nich klasyczne samochody? Podczas Waszego ślubu możecie poczuć to retro klimat w zabytkowym samochodzie.

Samochody w stylu PRL - Choćby dla wielu osób miniona epoka, jaka by nie była, wywołuje nutę rozrzewnienia. Młodzi ludzie znają tamte czasy głównie z filmów i opowieści swoich rodziców i dziadków. Zabytkowy samochód do ślubu może Was przenieść na chwilę w tamte lata, gdy czar PRL-u był jeszcze obecny.

Pamiętajcie, że ślub to Wasz dzień i wszystko powinno podlegać Waszym preferencjom. To Wy powinniście być w centrum uwagi, a oryginalny samochód do ślubu z pewnością Wam w tym pomoże. Jazda takim samochodem, a także jego obecność na zdjęciach i filmach, będzie cudowną pamiątką.