Samochód na wynajem pod ślub

Na pewno ważną kwestią podczas planowania ślubu i wesela jest wybór odpowiedniego samochodu do ślubu. W dzisiejszych czasach jest to element równie istotny jak wybór sukni, garnituru, sali czy dodatków. Wybór właściwego pojazdu na ten wyjątkowy dzień ma wiele znaczeń i przyczyn.

Fotograf i kamerzysta na pewno będą chcieli uchwycić momenty takie jak przyjazd Panny Młodej, drogę do kościoła lub urzędu, wejście na salę weselną lub pojawienie się Panny Młodej na ceremonii plenerowej. Są to tylko podstawowe momenty, w których samochód będący w tle ma znaczenie.

Pierwszym kryterium wyboru samochodu do ślubu powinno być jego wygoda. Najczęściej wybieranym modelem jest Ford Mustang GT. Ważne jest również, aby zwrócić uwagę na planowaną trasę ślubnej podróży, czyli czy pan młody będzie prowadził samochód i czy jedzie tylko z wybranką czy może z całym świadkami.

Podczas wyboru samochodu do wynajęcia na ślub warto pamiętać, że Ford Mustang GT, choć posiada 4 miejsca, może okazać się zbyt ciasny z tyłu. Jeśli z kolei wybierzecie Toyota Supra do ślubu, należy pamiętać, że jest to samochód jedynie dwuosobowy. Dla osób, które planują jechać z świadkami, lepszym wyborem może okazać się wynajem Mercedesa A45s AMG lub Audi RS3 do ślubu. Oba auta prezentują się bardzo elegancko w ślubnej oprawie i bez problemu pomieszczą cztery osoby.

Planując swoje wesele, warto zdecydować się na wcześniejszą rezerwację samochodu i wpłacenie zaliczki. Jednakże ważne jest, aby dokładnie rozważyć z kim chce się nawiązać współpracę.

Możliwości dekorowania samochodu na ślub są nieograniczone, choć zazwyczaj to Panna Młoda i Florystka decydują o wyglądzie auta. Jednak należy pamiętać, że ozdabiając pojazd, można łatwo uszkodzić jego lakier przy użyciu przyssawek lub kleju. Większość ślubów odbywa się w okresie od kwietnia do września, gdy temperatury są wysokie, a stosowanie przyssawek mocowanych na wodzie lub płynie często pozostawia ślady, wymagające polerowania auta.

Jeśli chcemy udekorować samochód w elegancki sposób, bez ryzyka uszkodzenia, warto zastosować kokardki i wstążki na klamkach i wycieraczkach, umieścić napisy na tylnej szybie oraz zamocować dekoracje kwiatowe przy użyciu przyssawek do szyb.